Happy Dog Profi Line Puppy Maxi 20 kg

Kompletní PREMIUM krmivo Profi Puppy Maxi  přináší chovatelům tolik žádanou ekonomickou variantu zdravé potravy pro štěňata, která nově záměrně neobsahuje drůbeží maso. Nyní tak mají k dispozici nové uspokojivé řešení i profesionální chovy, které řeší problémy odstavu a rozkrmu citlivých štěňat nebo celých vrhů s citlivým trávením.

Tato „štěněčí“ receptura je sestavena na bázi lehce stravitelného hovězího masa, doplněna větším podílem rýže a kukuřice. Toto vylepšené kompletní krmivo záměrně neobsahuje ani pšenici. A navíc je obohaceno vzácným masem novozélandských mořských mušlí a směsí zelených bylin. Obsahuje 30% lehce stravitelných proteinů nejvyšší kvality a k tomu přiměřených 15% tuku. Velikostí a tvarem granulí je toto krmivo optimalizováno pro štěňata středních a velkých plemen, která v dospělosti dosahují hmotnosti nad 11 kg. 

 


Mohlo by Vás zajímat

NutriCan Junior 3kg

NutriCan Junior 3kg

na skladě

246,00 Kč

Bosch Dog Junior Medium  15kg

Bosch Dog Junior Medium 15kg

na skladě

1 046,00 Kč

Arden Grange Dog Adult Pork Rice 6kg

Arden Grange Dog Adult Pork Rice 6kg

na skladě

984,00 Kč

Annamaet Grain Free SALCHA 13,61kg

Annamaet Grain Free SALCHA 13,61kg

na skladě

1 764,00 Kč

Nejprodávanější

TOPlist
http://
http://www.proverenaspolecnost.cz/show,73557,bohu-simandl-sro-i-28929578
http://
http://
b

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku