Happy Dog Profi Line Puppy Maxi 20 kg

Kompletní PREMIUM krmivo Profi Puppy Maxi  přináší chovatelům tolik žádanou ekonomickou variantu zdravé potravy pro štěňata, která nově záměrně neobsahuje drůbeží maso. Nyní tak mají k dispozici nové uspokojivé řešení i profesionální chovy, které řeší problémy odstavu a rozkrmu citlivých štěňat nebo celých vrhů s citlivým trávením.

Tato „štěněčí“ receptura je sestavena na bázi lehce stravitelného hovězího masa, doplněna větším podílem rýže a kukuřice. Toto vylepšené kompletní krmivo záměrně neobsahuje ani pšenici. A navíc je obohaceno vzácným masem novozélandských mořských mušlí a směsí zelených bylin. Obsahuje 30% lehce stravitelných proteinů nejvyšší kvality a k tomu přiměřených 15% tuku. Velikostí a tvarem granulí je toto krmivo optimalizováno pro štěňata středních a velkých plemen, která v dospělosti dosahují hmotnosti nad 11 kg. 

 


Mohlo by Vás zajímat

Happy Dog Baby Lamb & Rice 1kg

Happy Dog Baby Lamb & Rice 1kg

na skladě

119,00 Kč

ProPlan Dog Adult 9+ Sm&Mini 700g

ProPlan Dog Adult 9+ Sm&Mini 700g

na skladě

122,00 Kč

HAPPY DOG MINI IRLAND 300g

HAPPY DOG MINI IRLAND 300g

na skladě

69,00 Kč

Nejprodávanější

TOPlist
http://
http://www.proverenaspolecnost.cz/show,73557,bohu-simandl-sro-i-28929578
http://
http://
b

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku