Registrace

Registrovaný zákazník je automaticky zařazen do věrnostního slevového programu. Přihlášením na svůj účet či registrací nového účtu bude sleva systémem přidělena podle hodnoty objednávek. Sleva se odečítá automaticky v nákupním košíku ,,celková sleva,,. 

 

Druhy slev

Slevu 2% obdržíte systémem automaticky pokud součet Vašich objednávek bude nad 1000Kč. Objednávka musí mít minimální hodnotu 500kč.

Slevu 3% obdržíte systémem automaticky pokud součet Vašich objednávek bude nad 5000Kč. Objednávka musí mít minimální hodnotu 500kč.

Slevy aktuálně neposkytujeme na mražené zboží, Happy dog duopacky, zboží ve výprodeji a dezinfekce

 
Pravidla pro poskytnutí slevy

Slevy jsou přidělovány pouze registrovaným zákazníkům.

Pokud zákazník v minulosti nepřevzal či nevyzvedl zaslanou objednávku, může mu být sleva poskytnuta až po uhrazení skutečně vynaložených nákladů na zaslání této nepřevzaté či nevyzvednuté objednávky.

Nárok na slevu vzniká zakazníkovi až na objednávky učiněné po přidělení slevy, a to i v případě, že sleva byla přidělena později, než podle podmínek být přidělena měla, například z důvodu technické chyby. Zpětný dopočet slevy na objednávky učiněné před přidělením slevy není možný.

 
Platnost slevy

Provozovatel obchodu si vyhrazuje právo měnit podmínky pro slevy, či platnost slev ukončit. Společnost Bohuš Simandl s.r.o. si dále vyhrazuje právo ve zvláštních případech nepřidělit slevu bez udání důvodů.

Každý registrovaný zákazník je automaticky zařazen do věrnostního slevového programu, kde se objednávky sčítají. Přihlášením na svůj účet či registrací nového účtu bude sleva systémem přidělena.

Základní údaje

* Křestní jméno:
* Příjmení:
* E-mail:
* Heslo:
* Heslo znovu:
Telefon:

Kontaktní údaje

* Ulice: * Č. popisné:
* Obec: * PSČ:
* Stát:

Název firmy:
IČ:
DIČ:

Poznámky

* Opište číslo z obrázku z důvodu ochrany před spamem.* Údaje označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejprodávanější

http://
http://www.proverenaspolecnost.cz/show,73557,bohu-simandl-sro-i-28929578
http://
http://

Provozovatel webu, Bohuš Simandl s.r.o., se sídlem Livornská 424, 109 00 Praha 10, IČ: 28929578, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.